خبر ویژه:

موفقیت چشمگیر و بینظیر دانشجویان کالج دونا در امتحان ورودی دانشگاه سملوایز، افتخاری دیگر برای کالج بین المللی دونا

برنامه ویژه کالج بین المللی کالج دونا در مورد برنامه‌های آموزشی کالج در صورت عدم از سرگیری پذیرش متقاضیان ویزای تحصیلی کشور مجارستان به دلیل شیوع ویروس کرونا. لطفا جهت اطلاع بیشتر اینجا را کلیک کنید


به وب سایت رسمی تحصیل در کشور مجارستان خوش آمدید.

هدف این وب سایت ارائه دانسته ها و آگاهی های لازم خصوصا به جهت تحصیل در کشور مجارستان می باشد. در طول سالیان اخیر عده قابل توجهی از جوانان کشورمان ایران مشغول به تحصیل در دانشگاه های کشور مجارستان بوده و این عده هر ساله رو به افزایش می باشد. بدین روی کشور مجارستان از مراکز مهم تحصیلی‌ دانشجویان ایرانی در خارج از کشور به شمار میرود و امید آن است که با استفاده از این وب سایت بتوانید پاسخ های لازم جهت اقدام به تحصیل خود در این کشور را بیابید. از سوی دیگر تلاش بر این بوده تا خانواده های محترم این داوطلبان نیز با استفاده از این وب سایت با اطمینان خاطری بیشتر جهت اقدام به تحصیل فرزند خود در این کشور تصمیم گیری بنمایند. با استفاده از این وب سایت میتوانید با شرایط تحصیل و زندگی‌ در کشور مجارستان آشنا گشته و به همراهی نمایندگان رسمی‌، با تجربه و مورد تایید کالج دونا در کشور ایران جهت ادامه تحصیل خود در کشور مجارستان اقدام نمائید.

کالج دونا مرکز آموزشی بین الملل کشور مجارستان جهت پذیرش و آموزش دانشجویان بین الملل از تمامی‌ کشورهای جهان در رشته های، پزشکی‌، دندانپزشکی، داروسازی، فیزیوتراپی، دام پزشکی‌، کلیه رشته‌های مهندسی‌، علوم انسانی‌ و مدیریت می‌‌باشد. تمامی‌ دانشجویانی که قصد ادامه تحصیل در دانشگاه‌های کشور مجارستان و یا دیگر کشورهای اروپایی‌ در رشته‌های مختلف تحصیلی‌ را دارند می‌بایست با گذراندن دوره‌های پایه در کالج دونا در امتحان ورودی دانشگاه شرکت کرده و پس از قبولی در امتحان ورودی تحصیل در رشته مورد نظر خود را آغاز نمایند. این کالج با همکاری برجسته‌ترین استادن از دانشگاه پزشکی‌ سملوایز و دانشگاه فنی بوداپست تأسیس گشته و مدیریت میگردد. مجموعه کالج دونا به عنوان یکی‌ از مراکز آموزشی معتبر بین المللی و دارای یکی‌ از قویترین گروه‌های آموزشی در کشور مجارستان به همراه نمایندگان و مشاوارن تحصیلی‌ کارآمد،رسمی‌ و مورد تایید سفارت مجارستان در ایران تلاش بر آن‌ دارند که اطمینان کامل شما جهت تحصیل در یک کشور کهن اروپایی و گذراندن پله‌های موفقیت جهت آینده‌ای بهتر را برای شما عزیزان فراهم آورند.

نمایندگان کالج دونا در ایران شما عزیزان را در مشاوره تحصیلی‌، آشنایی با کشور مجارستان و چگونگی‌ زندگی‌ در این کشور زیبای اروپایی، اقدام جهت دریافت پذیرش و ویزا و همچنین خدمات لازم جهت ورود و اسکان شما در این کشور همراهی خواهند کرد.

پیگیری دونا کالج

FacebookTwitterGoogleFriendfeedLinkedin

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به موسسه ماتینیت (ثبت شده در ایران و مجارستان) نماینده رسمی دانشگاه‌های کشور مجارستان می‌باشد.